Spoločnosť CASH REAL, s.r.o. Vám pod obchodnou značkou DOMO-vita® ponúka širokú škálu produktov partnerskej spoločností RYŠ . Zaoberáme sa zariadzovaním interiérov bytov, domov, reštaurácii, hotelov, obchodných prevádzok a kancelárskych priestorov.

Fabriku nábytok RYŠ založil v apríli 1981 spoločne Tadeusz Ryš s manželkou Štefániou. Od dielne malého tesára sa postupne stali majiteľmi najväčšej fabriky na nábytok v Malopoľskej oblasti . Výroba je rozdelená pomedzi tri objekty v Izdebniku (o rozlohe 2000 m2) v Krywaczce (o rozlohe 12.000 m2) a Myslenice (rozlohe 17.000 m2) Prevádzky v súčasnej dobe zamestnávajú viac ako 250 zamestnancov. Fabrika nábytok Ryš je držiteľom certifikátov podľa ISO 9001: 2000 (systém riadenia kvality) a ISO 14001: 2004 (systém environmentálneho manažérstva) programy sú navzájom v súlade. Vďaka inováciám vo výrobe nábytku fabrika má jeden z najmodernejších strojových parkov v Poľsku na výrobu nábytku. V priestoroch našich troch prevádzok realizujeme projekty vybavením interiéru prestížnych hotelov, ako je Sheraton, Hilton, Fórum, Scandic Grand Hotel, Campanile, Steigenberger Grand Hotel v celej Európe, Copernikus, Mariott. Klientmi fabriky sú taktiež veľké obchodné reťazce, ako je Alma, Royal Collection, pobočky Deutsche Bank , ako aj prevádzky Victoria´s Secret ,Uniqlo, Polo Ralph Lauren, Benetton , Etam, Lavente a iné. Fabrika nábytok RYŠ je po mnoho rokov lídrom vo výrobe nábytku na mieru pre náročných zákazníkov po celej Európe, ako aj v zámorí. Vyrába zariadenia kuchyni, obývacích priestorov, spální, kúpeľni ako aj šatníkov a kompletných interiérov Vašich obydlí. Realizujeme a pretavujeme Vaše zámery prostredníctvom našich architektov a technológov do konečnej podoby na základe projektov a vizualizácií, kombinujúc drevo s inými materiálmi, ako je kov, sklo, kameň, prírodný a umelý – od projektu až po konečnú montáž. Majitelia Štefánia a Tadeusz Ryš sú známe osoby, zvlášť pre podporu ústavov sociálnej starostlivosti v nadácii brata Alberta v Radwanowice a tamtiež podporujú nadáciu Anny Dymnej. V rokoch 2007 – 2009 boli vyznamenaní za angažovanie sa pri riešení problémov ľudí so zdravotným postihnutím. Od januára 2015 začala s výrobou stoličiek a stolov a okamžite sa stala lídrom na trhu v oblasti ich výroby. V tomto čase bola taktiež zahájená výroba interiérových dverí, ktorú odkúpila od pôvodného výrobcu, tak aby mohla pokryť komplexnú ponuku pri zariadkovaní interiérov a mohla komplexne uspokojiť požiadavky klientov. V súčasnej dobe sa stavia ďalšia výrobná hala, ktorá ešte viac rozšíri kapacitné možnosti výrobcu. Ponúkame vám k nahliadnutiu Katalog stoličiek a stolov , interiérových dverí, ako aj fotografie niektorých realizovaných projektov. Boli do neho zahrnuté naše najkrajšie modely a realizácie. Prajeme Vám prijemné pocity pri sledovaní našich produktov a taktiež Vám prajeme veľa krásnych chvíľ s našim nábytkom. Konzultácie a realizácie pre Slovenskú republiku zabezpečuje formou výhradného zastúpenia a autorizovaného predajcu spoločnosť CASH REAL, s.r.o. v Žiline.

PLATINUM DESIGN – interiérové dvere je produkt vysokej kvality a nadčasovosti. Snažiac sa splniť požiadavky všetkých našich klientov, ponúkame rozmanitosť ponuky dverí vyrobených z starostlivo vybraných materiálov s vkusnými dekoráciami a zdobením. Odporúčame Vám, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, ktorá poskytuje vysoký štandard a estetiku vypracovania našich výrobkov. Chceme Vám vytvoriť ponuku z našich modelov moderných a luxusných dverí, ktoré určite podčiarkujú charakter a atmosféru každého interiéru.

PLATINUM DESIGN je zárukou dlhodobých hodnôt, exkluzívnych výrobkov, ktoré zodpovedajú potrebám aj tých najnáročnejších zákazníkov.

FIRMA

Serióznosť a kvalita sú najdôležitejšie atribúty modernej a spoľahlivej spoločnosti. V našom prípade, akt stvorenia vykonali profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami v remesle a mnohoročnými pracovnými skúsenosťami vo výrobe dverí rovnako, ako designe produktu. Máme vlastné konštrukčné kancelárie a skúsenosti, ktoré nám umožňujú vytvoriť unikátne projekty dvier. Realizujeme naše dvere (dyhované dvere, obložkové zárubne, dvere lakované a sklenené dvere) sú vyrobené zo surovín a materiálov najvyššej kvality komponenty kovania pochádzajú od renomovaných výrobcov, čo je spojené s ich dlhovekou funkčnosťou a jedinečnou úrovňou. To nám umožňuje podriadiť našu ponuku zákazníkom, ktorý majú najprísnejšie požiadavky – naše dvere sú na vysokej technickej a estetickej úrovni sú charakterizované individualitou a prepracovaným dizajnom.

DESIGN

Pri výrobe každých dvier, ktoré majú spĺňať najvyššie štandardy kvality, je veľmi dôležité celý proces ich tvorby. Naša konštrukčná kancelária vytvára jedinečný dizajn dverí, šité na mieru požiadavkám zákazníka. Naši návrhári používajú svoje dlhoročné skúsenosti kvalifikovaného remeselníka. Po procese tvorby pokračuje realizácia výroby a následne montáže u zákazníka. Dyhované dvere, obložkové zárubne a dvere lakované sú opatrené komponentmi najvyššej kvality renomovaných výrobcov. Každý model dverí ma svoj špecifický dizajn.

TECHNOLÓGIA A MATERIÁLY

V technologickom spôsobe výroby dverí používame najkvalitnejšie materiály, ktoré najčastejšie pochádzajú od nemeckých výrobcov. Medzi ne patria a sú cenené v priemysle, okrem iného: KLEIBERIT, SIMONSWERK, Schlegel a ďalšie. Kompletný sortiment pozostávajúci z dyhovaných dver, obložkových zárubní , dverí striekaných a sklenené dvere sú vytvorené z najkvalitných komponentov, ktoré zaručujú bezproblémové užívanie po mnoho rokov. Preto všetkým náročnom klientom odporúčame dvere PLATINUM DESIGN

Dyhované dvere Kolekcia dyhovaných dverí je z prírodnej dyhy, dáva im osobitý ráz a dodáva jedinečnú atmosféru každého interiéru. Naše výrobky sú vysoko cenené, pretože používame výhradne prírodné a starostlivo vybrané materiáli pre produkciu. Použitie rôznych prírodných dýh v rôznych odtieňoch vytvára širokú paletu vzorov kde si každý nájde niečo pre seba. Hladký povrch nám umožní zachytiť krásu prírodného dreva. Dvere sú vyrábané s dôrazom na každý detail. Sú trvácne a môžu byť použité na mnoho rokov. Lakované dvere Kolekcia lakovaných dverí umožňuje maximálne individualizovať produkt. najmä doladiť farebne ku každému interiéru pre rôzne potreby zákazníkov a to vďaka použitiu palety farieb s škálou RAL a NCS. Laky, ktoré používame, sú produkované od renomovaných výrobcov. Dvere sú veľmi odolné a ľahko sa udržujú, a vďaka svojej dlhovekosti poskytujú funkčnosť a komfort interiéru. Rozmanitosť farieb dverí Platinum Design je ideálny nápad na zaujímavé dotvorenie každého interiéru. Jednoduchý, ale veľmi elegantný vzhľad interiérových dverí vo farbách RAL dáva osobitosť interieru. Obložené zárubne V časoch dávnejších, ako aj dnes sú trendy dvere s obložkovou zárubňou . Vďaka efektnému designu dverí s obložkovou zárubňou rastú v popularite ako žiadne iné dvere. Vďaka ich oku lahodiacemu vzhľadu sú nadčasové a univerzálne. Dajú sa inštalovať pri rekonštrukcii interiérov, alebo pri výstavbe nových obydlí , hotelov a občianskej vybavenosti. Zárubne, ako aj dvere sa vyrábajú aj vo variante EW-30, EI-45 pre protipožiarne uzávery.